Kamil Michalski

Właściwości

Jednostki pomocnicze miasta Gdańska (ze strony www.gdansk.pl) – stan na dzień 15.11.2017 r.

SPIS TREŚCI
1.Brzeźno

2.Nowy Port

3.Letnica

4.Młyniska

5.Stogi z Przeróbką

6.Krakowiec – Górki Zachodnie

7.Wyspa Sobieszewska

8.Olszynka

9.Rudniki

10.Śródmieście

11.Orunia – Św. Wojciech – Lipce

12.Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

13.Wzgórze Mickiewicza

14.Siedlce

15.Aniołki

16.Suchanino

17.Piecki – Migowo

18.Brętowo

19.Matarnia

20.Kokoszki

21.Wrzeszcz

22.Zaspa Młyniec

23.Zaspa Rozstaje

24.Przymorze Małe

25.Przymorze Wielkie

26.Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia

27.Oliwa

28.VII Dwór

29.Strzyża

30.Osowa

I. BRZEŹNO Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ALEJA HALLERA /od nr 227 do końca/, BRONIEWSKIEGO, BRZEŹNIEŃSKA, CHODKIEWICZA, CICHA, CYBULSKIEGO, ĆWIKLIŃSKIEJ, DUNIKOWSKIEGO, DWORSKA, GALLA, GAŁCZYŃSKIEGO, GDAŃSKA, GWIAZDOWSKIEGO, HERBOWA, JANTAROWA /od nr. 21 do końca/, KOBIELI, KORZENIOWSKIEGO, KOTARBIŃSKIEGO, KRASICKIEGO, ŁAMANA, ŁOZY, MAZURSKA, MIŁA, MŁODZIEŻY POLSKIEJ, NADMORSKI DWÓR, OKSYWSKA, ORLA, OSTERWY, PARK BRZEŹNIEŃSKI IM. JANA JERZEGO HAFFNERA, PLATER, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POŁUDNIOWA, PORTOWCÓW, PÓŁNOCNA, PUŁASKIEGO, SOLSKIEGO, STERNICZA, SYBIRAKÓW, UCZNIOWSKA /od nr 45 do końca/, WALECZNYCH, WCZASY, ZDROJOWA, ZELWEROWICZA

II. NOWY PORT Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

BLISKA, BLIZOWA (dawniej Wysoka), DŁUGOSZA, FLORIAŃSKA, GÓRECKIEGO, GUSTKOWICZA, KASZTANOWA, KRZYWA, MARYNARKI POLSKIEJ /od nr 1 do 24 /, MYLNA, NA ZASPĘ, OLIWSKA, PODJAZD, PRZEMYSŁOWA, PRZYJACIÓŁ, RYBOŁOWCÓW, SOLEC, SPOKOJNA, STAROWIŚLNA, STRAJKU DOKERÓW, SZKOLNA, WILKÓW MORSKICH, WŁADYSŁAWA IV, WOLNOŚCI, WYZWOLENIA, ZAMKNIĘTA

III. LETNICA Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

CHODACKIEGO, GWIAZDA MORZA, HANDLOWA, LETNICKA, MARYNARKI POLSKIEJ
nr 76-130 parzyste i od nr 53-89 nieparzyste/, MICHNY, NARWICKA, NIECAŁA, Park ks. KANONIKA KAZIMIERZA ORKUSZA, POKOLEŃ LECHII GDAŃSK, RYBITWY, SIELSKA, STALOWA, STAROWIEJSKA, SUCHA, SZKLANA HUTA, ŚNIEŻNA, UCZNIOWSKA od nr 1 do nr 44, WIELOPOLE, WIŚLNA, ZAŁOGOWA, ŻAGLOWA

IV. MŁYNISKA Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

CHWASZCZYŃSKA, JANA Z KOLNA od nr 31 do końca, MARYNARKI POLSKIEJ od nr 132
do końca, NA OSTROWIU, OKRĄG, REJA od nr 23 do końca, SWOJSKA, TWARDA, ZIELONY TRÓJKĄT

V. STOGI Z PRZERÓBKĄ Gdańsk – Południe

ANDERSENA, BAJKI, BRZECHWY, CHARPANTIERA, CHEMIKÓW, DE PLELO, DICKENSA, KRYNICZNA, KU UJŚCIU, KUJAWSKA, LENARTOWICZA, PASTORIUSZA, POKŁADOWA, PROMOWA, PRZETOCZNA, SIENNA od 2 do 26 parzyste i od 1 do 39
nieparzyste, SIENNICKA od nr 10 do nr 27(bez nr 23), STARA TWIERDZA, SUCHARSKIEGO, ANDRUSZKIEWICZA, BUDOWNICZYCH PORTU PÓŁNOCNEGO, FALCK POLONUSA, HOŻA, JASTRZĘBIA, KACZEŃCE, KŁOSOWA, KONTENEROWA, KORMORANÓW, KRUCZA, NAD BRZEGIEM NR 1A, NISKA, NOWOTNA, PAWIA, POINCA, ROZŁOGI,
RYBNA, SIENNA od nr 28 do końca parzyste i od nr 41 do końca nieparzyste, SKIBY, SOKOLA, STRYJEWSKIEGO, SZPAKI, TAMKA, UGORY, WOSIA BUDZYSZA, WRZOSY, WYDMY, ZAKOLE, ZALESIE, ZIMNA

VI. KRAKOWIEC – GÓRKI ZACHODNIE Gdańsk – Południe –

GÓRECKA, JODŁOWA, KĘPNA, KUTNOWSKA, ŁĘCZYCKA, ŁOWICKA, MEWY, MRONGOWIUSZA, NAD BRZEGIEM Nr 3, PRZEŁOM, RYBIŃSKIEGO, SÓWKI, STECZKA,STOGI, WYCIĄG, ZAWIŚLAŃSKA, ŻAKÓW

VII. WYSPA SOBIESZEWSKA Gdańsk – Południe –

AKWENOWA, ASTROWA, BARWNA, BEGONIOWA, BOGUCKIEGO, CZAJKI,
CZYŻYKÓW, DULKOWA, FALOWA, FORSYCJI, FREZJOWA, GROSZKOWA,
GWIAŹDZISTA, HERBERTA, HIACYNTOWA, IŁOWA, JACHTOWA, JODOWA, KANAŁOWA, KAPITAŃSKA, KEMPINGOWA, KLIMATYCZNA, KOLONIJNA, KRAŃCOWA, KRYLOWA, KSIĘŻYCOWA, KWIATOWA, LAZUROWA, LEWKONIOWA, ŁUPASZKO, MARYNARSKA, MODRZEJEWSKIEJ, NADWIŚLAŃSKA, NARCYZOWA, ORNITOLOGÓW, PIESZA, POGODNA, POHORECKIEGO, PROMIENISTA, PRZEGALIŃSKA, RADOSNA, RUFOWA, SŁOWIKÓW, SOBIESZEWSKA, SZKUTNICZA, ŚWIBNIEŃSKA, TĘCZOWA, TRAŁOWA, TURYSTYCZNA, UKRYTA, URWISTA, UZDROWISKOWA, WĘGORZOWA, WIENIECKA, WIOSŁOWA, WODNA, ŻONKILOWA

VIII. OLSZYNKA Gdańsk – Południe – Wydział

ALTANKI, BLUSZCZOWA, BŁOŃSKA, BRATKI, DWORKOWA, DZWONKI, FIOŁKOWA, GĘSIA, GOŹDZIKOWA, JAŚMINOWA, JELINKI, KACZA, KRÓTKA, LETNIA, LISTKI, ŁANOWA, ŁĘGI, MAJOWA, MAKI, MIEDZA, MIODOWA, MODRA, NA SZAŃCACH, NIEZAPOMINAJEK, NIWKI, OLSZYŃSKA, OSIEDLE, OSTRÓŻEK, PASIECZNA, PIWONII, PUSTA, SIERPOWA, SŁONECZNIKOWA, STOKROTKI, SZAROTKI, ŚCIEŻKI, TULIPANÓW, WĄSKOTOROWA, WILGI, WSPÓLNA, ZAGONY, ZAWODZIE, ZIELNA, ZUCHÓW, ŻARNOWIECKA, ŻURAWIA

IX. RUDNIKI Gdańsk – Południe- Wydział

BENZYNOWA, ELBLĄSKA /od nr 66 do końca parzyste i od 79 do końca nieparzyste /, GDAŃSKIEGO KOLEJARZA, LITEWSKA, MIAŁKI SZLAK, MICHAŁKI, NAFTOWA, OPŁOTKI, OSTY, PŁOŃSKA, POŁĘŻE, PROSTA, RZĘSNA, SITOWIE, SZTUTOWSKA, TAMA PĘDZICHOWSKA, TARCICE, TARNINY, ZAGROBLE

X ŚRÓDMIEŚCIE Gdańsk – Południe

3 MAJA, AKSAMITNA, ANGIELSKA GROBLA, AUGUSTYŃSKIEGO, BASTION św. , LŻBIETY, BEDNARSKA, BIELAŃSKA, BISKUPIA, BOGUSŁAWSKIEGO, BOSMAŃSKA, BROWARNA, BRYGIDKI, CHLEBNICA, CHŁODNA, CHMIELNA, CZOPOWA, DŁUGA, DŁUGA GROBLA, DŁUGI TARG, DŁUGIE OGRODY, DŁUGIE POBRZEŻE, DOBRA, DOKI, DOLNA, DOLNA BRAMA, DYLINKI, DYREKCYJNA, DZIANA, DZIEWANOWSKIEGO, ELBLĄSKA /od nr 42-64 parzyste i od nr 53-73 nieparzyste/, ELŻBIETAŃSKA, FUNDACYJNA, GARBARY, GARNCARSKA, GAZOWNICZA, GDYŃSKICH KOSYNIERÓW, GŁĘBOKA, GNILNA, GÓRKA, GÓRNA, GRADOWA, GROBLA I, GROBLA II, GROBLA III, GROBLA IV, GRODZA KAMIENNA, GRODZKA, GRZĄSKA, HEWELIUSZA, HUCISKO, IGIELNICKA, JAGLANA, JAŁMUŻNICZA, JANA Z KOLNA /od nr 1 do nr 30/, JARACZA, JASKÓŁCZA, KALETNICZA, KAMIENNA GROBLA, KARMELICKA, KARPIA, KATARZYNKI, KAZNODZIEJSKA, KIETURAKISA, KLESZA, KŁADKI, KOCURKI, KOŁODZIEJSKA, KORZENNA, KOTWICZNIKÓW, KOWALSKA, KOZIA, KRAMARSKA, KROSIENKA, KROSNA, KROWIA, KROWODERSKA, KRÓLIKARNIA, KUPIECKA, KURKOWA, KURZA, KUŚNIERSKA, LASTADIA, LATARNIANA, LAWENDOWA, LEKTYKARSKA, LISIA GROBLA, ŁAGIEWNIKI, ŁAWNICZA, ŁĄKOWA, MARIACKA, MENONITÓW, MIESZCZAŃSKA, MINOGI, MŁYŃSKA, MNISZKI, MOKRA, MOSTEK, MOTŁAWSKA, MYDLARSKA, NA PIASKACH, NA STĘPCE, NA STOKU, NOWE OGRODY, NOWOMIEJSKA, OGARNA, OKOPOWA, OLEJARNA, OŁOWIANKA, OSIEK, OWSIANA, PACHOŁÓW, PANIEŃSKA, PAŃSKA, PIWNA, PLAC DOMINIKAŃSKI, PLAC KOBZDEJA, PLAC ks. ZATOR-PRZYTOCKIEGO, PLAC OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ, PLAC POLAKA TADEUSZA, PLAC SOLIDARNOŚCI, PLAC WAŁOWY, PLEBANIA, POCZTOWA, POD ZRĘBEM, ODBIELAŃSKA, PODGARBARY, PODKRAMARSKA, PODMŁYŃSKA, PODMURZE, PODSTOCZNA,PODWALE GRODZKIE, PODWALE PRZEDMIEJSKIE, PODWALE STAROMIEJSKIE, PODZAMCZE, POLNA, POŃCZOSZNIKÓW, POWALNA, POWROŹNICZA, POŻARNICZA, PROFESORSKA, PRZESMYK, PRZĘDZALNICZA, PRZYOKOPOWA, PSZENNA, RADNA, RAJSKA, REDUTA DZIK, REDUTA MIEJSKA, REDUTA MIŚ, REDUTA WILK, REDUTA WYSKOK, REDUTA ŻBIK, REFEKTARSKA, ROBOTNICZA, ROGACZEWSKIEGO, RÓŻANA, RYBACKIE POBRZEŻE, RYBAKI DOLNE, RYBAKI GÓRNE, RYCERSKA, RZEŹNICKA, SADOWA, SALWATOR, SEMPOŁOWSKIEJ, SEREDYŃSKIEGO, SIENNA GROBLA, SIENNICKA /od nr 1do nr 6, nr 30, od nr 44 do nr 56/, SIEROCA, skwer CZESŁAWA NIEMENA, skwer im. HARCERZY POLSKICH w byłym WOLNYM MIEŚCIE GDAŃSKU, skwer ks. JANKOWSKIEGO, SŁODOWNIKÓW, SŁOMIANA, SŁUŻEBNA, SPADZISTA, SPICHRZOWA, STAJENNA, STARA STOCZNIA, STARE DOMKI, STARY DWÓR, STĄGIEWNA, STĘPKARSKA, STOLARSKA,

STRAGANIARSKA, STRZELECKA, SUKIENNICZA, SZAFARNIA, SZCZYGLA, SZEROKA, SZEWSKA, SZKLARY, SZOPY, SZPITALNA, SZUWARY, ŚLUZA, ŚW. BARBARY ,ŚW. DUCHA, ŚW. PIOTRA, ŚW. TRÓJCY, ŚWIĘTOJAŃSKA, TANDETA, TARG DRZEWNY, TARG MAŚLANY, TARG RAKOWY, TARG RYBNY, TARG SIENNY, TARG WĘGLOWY, TARTACZNA, TEATRALNA, TKACKA, TOBIASZA, TOKARSKA, TORUŃSKA, U FURTY, UŁAŃSKA, USTRONIE, WAŁOWA, WAŁY JAGIELLOŃSKIE, WAŁY PIASTOWSKIE, WAPIENNICZA, WARTKA, WARZYWNICZA, WEŁNIARSKA, WĘGLARSKA, węzeł CARLA GRODDECKA, WĘZEŁ UNII EUROPEJSKIEJ, WIELKIE MŁYNY, WIERZBOWA, WIESŁAWA, WIĘCIERZE, WILCZA, WIOSNY LUDÓW, WODOPÓJ, WRÓBLA, WSPORNIKOWA, WYGON, ZA MURAMI, ZABŁOTNA, ZAMKOWA, ZAROŚLAK, ZAUŁEK ZACHARIASZA ZAPPIO, ZAUŁEK ORMIAŃSKI, ZAUŁEK św. BARTŁOMIEJA, ZAWODNIKÓW, ZAWROTNA, ZBYTKI, ZIELONA, ZŁOTNIKÓW, ŻABI KRUK, ŻYTNIA

XI ORUNIA – ŚW. WOJCIECH – LIPCE Gdańsk – Południe

ARONIOWA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BOCZNA, BRZEGI ,CIENISTA /od nr 2 do nr
10A parzyste i od nr 1 do nr 19 nieparzyste/, CMENTARNA, DALEKA, DIAMENTOWA, DWORCOWA, FIGOWA, GŁOGOWA, GŁUCHA, GOŚCINNA, GRABOWA, GRANITOWA, GRONOWA, INSPEKTORSKA, JAGODOWA, JUNACKA, KĄTOWA, KOLONIA ANIELINKI, KOLONIA MYSIA, KOLONIA ORKA, KOLONIA ROLA, KOLONIA ZARANIE, KORALOWA, KROKUSOWA, LIPCE, MADALIŃSKIEGO nr 1 i 1a, MAŁOMIEJSKA, MOSTOWA, NAD STARĄ RADUNIĄ, NAKIELSKA, NIEGOWO, NIEGOWSKA, NOWINY, PERŁOWA, PIASKOWA, PLAC ORUŃSKI, PODMIEJSKA, POLESKA, PO SCHODKACH,
PRZYBRZEŻNA, PRZYJEMNA, PRZY TORZE, PTASIA /od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 2 do nr 22A parzyste/, RADUNICKA, RADUŃSKA, RAMUŁTA, REJTANA, RÓWNA
,RUBINOWA, RZECZNA, SANDOMIERSKA, SERBSKA, SMĘTNA, SMOLEŃSKA, SMOLNA, STAROGARDZKA od nr 1 do nr 21, STROMA, SZAFIROWA, SZKOCKA, TOMCZAKA, TRAKT ŚW.WOJCIECHA, TURKUSOWA, UBOCZE, UKOŚNA, UROCZA, WĄWÓZ, WOŁYŃSKA, WSCHODNIA, ZAMIEJSKA /od nr 1 do nr 28/, ZAWIEJSKA, ZAWILCOWA, ZWIĄZKOWA, ŻABIA, ŻUŁAWSKA

XII CHEŁM z dzielnicą GDAŃSK POŁUDNIE Gdańsk – Południe

3 BRYGADY SZCZERBCA, ALEJA SIKORSKIEGO, ALEJA ARMII KRAJOWEJ, AMETYSTOWA, ANNY JAGIELLONKI, ANTCZAKA, BARTNICZA, BARZYCHOWSKIEJ, BIEGAŃSKIEGO, BIERNACKIEGO, BITWY POD LENINO, BORKOWSKA, BROWICZA, BRUSKIEGO, BRYLANTOWA, BUCZKA, CEBERTOWICZA, CHAŁUBIŃSKIEGO, CHYCHŁY, CIENISTA od nr 12 do nr 28 parzyste i od nr 21 do końca nieparzyste, CIESZYŃSKIEGO, CZERSKA, CZIRENBERGA, DĄBRÓWKI, DOKERÓW, DOMINIKA, DRAGANA, DYWIZJI WOŁYŃSKIEJ, DZIAŁYŃSKIEGO, FIELDORFA, GÓRNOWICZA, GRABOWSKIEGO, GRUBBY, HEBANOWSKIEGO, HIRSZFELDA, HOENE, HOKEJOWA, JABŁOŃSKIEGO, JAGATOWSKA, JAGIEŁŁY, KADMOWA, KAMPINOSKA od nr 14 do końca, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KIELASA, KNYSZYŃSKA, KOLARSKA, KOLONIA POSTĘP, KOLONIA PRZYSZŁOŚĆ, KOLONIA STUDENTÓW, KOLOROWA, KOPECKIEGO, KRÓLOWEJ BONY, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRYSZTAŁOWA, KRZEMOWA
,KURIERÓW AK, LIPOWICZA, LOTNIKÓW POLSKICH, LUBUSKA, ŁAŃCUCKA, ŁUCZNICZA, ŁUŻYCKA, ŁYŻWIARSKA, MADALIŃSKIEGO od 2 do końca, MARII LUDWIKI, MICHONIA, MILSKIEGO, MIŁOCIŃSKA, MUZYKA, NAD POTOKIEM, NARCIARSKA, NIEBOROWSKA, NIEPOŁOMICKA od nr 34 do końca, ODRZAŃSKA, OFIAR GRUDNIA’70, OKULICKIEGO, OLIMPIJSKA, PASTELOWA, PIENKOWSKIEJ, PIŁKARSKA, PLATYNOWA, PODLECKIEGO, POHULANKA, PRZEMIAN, PTASIA od nr 39 do nr 51 nieparzyste, REFORMACKA, ROGALIŃSKA, ROZRAŻEWSKIEGO, RUMLA, RYDYGIERA, RZĄCZYŃSKIEGO, SANECZKARSKA, SENDLEROWEJ, SOSNKOWSKIEGO, SREBRNA, STAROGARDZKA od nr 21 do końca, STOCZNIOWCÓW, STRASZYŃSKA, STRZELCÓW

KARPACKICH, SUCHANKA, SZERMIERCZA, SZMARAGDOWA, SZOPIŃSKIEGO, SZPORA, ŚWIECHOCKIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKA od nr 1 do nr 21, TENISOWA, TILGNERA, TOPAZOWA, URANOWA, WAWELSKA, WĄSIKA, WIELKOPOLSKA od nr 48 do końca, WIĘCKOWSKIEGO, WIGIERSKA, WILANOWSKA, WITOSA, WORCELLA, WRONKI, ZAMIEJSKA od nr 32 do nr 50 parzyste, ZAWACKIEJ, ZIELONOGÓRSKA, ZŁOTA, BAŻANTOWA, BORSUCZA, BRZOSKWINIOWA, CYPRYSOWA, CZERMIŃSKIEGO, DAMROKI, FLISYKOWSKIEGO, GABRYSIAK, GARCZYŃSKA, GOSKA, GOSZYŃSKA, GRONOSTAJOWA, GUDERSKIEGO od nr 49 do końca, JABŁONIOWA, JASIEŃSKA, JASIŃSKIEGO, JAWOROWA, JEZIOROWA, KARTUSKA od nr 330 do nr 434 C parzyste i od nr 325 do nr 395 nieparzyste, KRAŚNIĘTA, KUSZNIKÓW, LAWENDOWE WZGÓRZE, LESKIEGO, LESZCZYNOWA, LIMBOWA, LUBOWIDZKA, ŁOSIA, ŁOWCÓW, MARZEŃ, MIŁOSNA, MORELOWA, OLIWKOWA, ORZECHOWA, OSTRZYCKA, PAŁUBICKIEGO, PELCZARA, POŁCZYŃSKA, POMYŚLNA, POTĘGOWSKA, PÓLNICY, PRZYJAZNA, PRZYTULNA, PRZYWIDZKA, REKOWSKA, REMUSA, RYCERZA BLIZBORA, RYSIA, SERDECZNA, STĘŻYCKA, STOLEMA od nr 20 do końca, SYMPATYCZNA, SZCZĘŚLIWA, SZCZYTNIKÓW, SZYNSZYLOWA, ŚWISTAKA, TANECZNA, TURZYCOWA, WĘGRZYNA, WŁÓCZNIKÓW, ZWIERZYNIECKA, ŹRÓDLANA, ŻYCZLIWA, 11 LISTOPADA, I
BRYGADY, II BRYGADY, ALEJA HAVLA, AUGUSTOWSKA (część niezamieszkała), BAŚNIOWA, BERGIELA, BESKIDZKA, BIAŁOSTOCKA, BIAŁOWIESKA, BIESZCZADZKA, BOROWSKIEGO, BRAMIŃSKIEGO, CEDROWA, CIECHANOWSKA, CISOWA, CZEREŚNIOWA, CZĘSTOCHOWSKA, CZŁUCHOWSKA, DARŻLUBSKA, DĄBKA, DRUŻYN STRZELECKICH, DULIN’A ,ELFÓW, GORZOWSKA, GUDERSKIEGO od nr 1 do nr 48, HAUSBRANDTA, HUENEFELDA, JARZĘBINOWA, JAWORZNIAKÓW, JELENIOGÓRSKA, KALISKA, KAMPINOSKA od nr 1 do nr 13, KARKONOSKA,
KARTUSKA od nr 246 do nr 328 parzyste i od nr 253 do nr 323 nieparzyste, KIELECKA, KŁOCZKOWSKIEGO, KOSZALIŃSKA, KOŁODZIEJA, KURECKIEJ, LEGENDY, LEMA od nr 30 do końca, LEŚNY POTOK, LILIOWA, LIPOWA, LUBELSKA, ŁABĘDZIA, ŁÓDZKA, MAGNOLIOWA, MATECZNIKOWA, MIŁOSZA, MYŚLIWSKA od nr 1 do nr 19 B, NIEPOŁOMICKA od nr 1 do nr 33, NOWOSĄDECKA, OLCHOWA, ORLĄT LWOWSKICH, OSTROŁĘCKA, PAGÓRKOWA, PIENIŃSKA, PIOTRKOWSKA, PŁOCKA, PORĘBSKIEGO, PRZEBIŚNIEGOWA, PRZEMYSKA, RADOMSKA, ROSICZKI, SASANKOWA, SŁONECZNA DOLINA, STOLEMA od nr 1 do nr 19, SZYMBARSKA, ŚLIWKOWA, ŚW.HUBERTA, ŚWIĘTOKRZYSKA od nr 22 do końca, ŚWIRSKIEGO, TARNOWSKA, UJEŚCISKO, UNRUGA, WADOWICKA, WARSZAWSKA, WIELKOPOLSKA od nr 1 do nr 47, WIEWIÓRCZA, WIEŻYCKA, WIŚNIOWA, ZAKONICZYŃSKA, ZAMOJSKA, ZIELONY STOK, ZWIERKOWSKIEGO, ŻOŁĘDZIOWA

XIII WZGÓRZE MICKIEWICZA Gdańsk – Południe

ASESORA, BARTKA, DOBRZYŃSKICH, DOMEYKI, FILARETÓW, FILOMATÓW, GERWAZEGO, HORESZKÓW, JACKA SOPLICY, JANKIELA, KSIĘDZA ROBAKA, MACIEJA, MARYLI, NOWOGRÓDZKA, PANA TADEUSZA, PODKOMORZEGO, PROTAZEGO, REJENTA, RUSAŁKI, STOLNIKA, ŚWITEŹIANKI, TELIMENY, WOJSKIEGO, ZOSI

XIV SIEDLCE Gdańsk – Południe

BEMA, BRUKOWA, BYSTRZYCKA, BĄDKOWSKIEGO, CIASNA, DRWĘCKA, GIERYMSKIEGO, GOSZCZYŃSKIEGO, GROTA-ROWECKIEGO, JASNA, KARTUSKA od nr
4 do nr 244 parzyste i od nr 5 do 251 nieparzyste, KOLONIA WYŻYNY, KOLONIA ZRĘBY, KOŚCIELNA, KŁOPOT, LEGNICKA, ŁOSTOWICKA, MALCZEWSKIEGO, NA ZBOCZU, NAD JAREM, NAREWSKA, NIDZICKA, NOTECKA, NOWOLIPIE, OGIŃSKIEGO, OJCOWSKA, PANKIEWICZA, PASKA, POBIEDZISKO, POPRADZKA, POWSTAŃCÓW
WARSZAWSKICH od nr 1 do nr 41 nieparz. i od nr 61 do nr 71 nieparz, SANOCKA,

SKARPOWA, SKRAJNA, skwer WILCZEWSKIEGO, SOWIA, SOWIŃSKIEGO, SOŁECKA, STARODWORSKA, STRUGA, SZARA, TARASY, WESOŁA, WIENIAWSKIEGO, WINNICKA, WYCZÓŁKOWSKIEGO, ZAGRODOWA, ZAGÓRNA, ZAKOPIAŃSKA, ZAKOSY

XV ANIOŁKI Gdańsk – Południe

AL. ZWYCIĘSTWA od nr 1 do nr 15 numeracja ciągła i od 33 do nr 59 numeracja ciągła, CHODOWIECKIEGO, DANTYSZKA, DĄBROWSKIEGO, DĘBINKI, DĘBOWA, DZIEKUĆ – MALEJA, FAREINHEITA, FOCHA, GIEŁGUDA, HALLERA od nr 1do nr 15 nieparzyste, HOENE-WROŃSKIEGO, KOLEJOWA, KOLONIA JORDANA, KOLONIA OCHOTA, KOLONIA PRACA, KOLONIA PRZYBYSZEWSKIEGO, KOPERNIKA, KOZIETULSKIEGO, ORZESZKOWEJ, PLAC MICHALAKA, PLAC ZEBRAŃ LUDOWYCH, PŁOWCE,
PONIATOWSKIEGO, POWSTANCÓW WARSZAWSKICH od nr 12 do nr 46 parzyste oraz nr 52, RONDO OFIAR KATYNIA, SKŁODOWSKIEJ-CURIE, SMOLUCHOWSKIEGO,
ŚNIADECKICH, ŚWIDNICKA, TOWAROWA, TRAUGUTTA od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 2 do nr 14 parzyste, TRUBADURÓW, TUWIMA, WROCŁAWSKA, WRONIA, ŻOŁNIERSKA

XVI SUCHANINO Gdańsk – Południe

BACEWICZ, BACHA, BEETHOVENA, CYGAŃSKA GÓRA, CZAJKOWSKIEGO, KAMIEŃSKIEGO, KURPIŃSKIEGO, LISZTA, MAŁCUŻYŃSKIEGO, MOZARTA, NOSKOWSKIEGO, OTWARTA, PADEREWSKIEGO, PAGANINIEGO, POWSTAŃCÓW
WARSZAWSKICH od nr 45 do nr 53 i od nr 66 do nr 70 parzyste, SCHUBERTA, SCHUMANA, TABOROWA, TYLEWSKIEGO, WAGNERA

XVII PIECKI-MIGOWO Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

AMUNDSENA, ARCTOWSKIEGO, BELGRADZKA, BUDAPESZTAŃSKA, BULOŃSKA, BURGASKA, CIETRZEWIA, CZECHA, CZUBIŃSKIEGO, DOBROWOLSKIEGO, EDISONA, FULTONA, GŁUSZCA, GOJAWICZYŃSKIEJ, JAŚKOWA DOLINA nr 105 i nr 130, KOLUMBA, KRÓLEWSKIE WZGÓRZE, KRUCZKOWSKIEGO, KUSOCIŃSKIEGO, LEMA od nr 1 do nr 29, MAGELLANA, MARUSARZÓWNY, MORENOWA, MORENOWE WZGÓRZE, MYCZKOWSKIEGO, MYŚLIWSKA /od nr 20 do końca/, MYŚLIWSKIE WZGÓRZE, NAŁKOWSKIEJ, NOBLA, ORAŃSKA, PASCALA, PASTEURA, PIECEWSKA, PIEKARNICZA, POWSTANIA KOŚCIUSZKOWSKIEGO, POWSTANIA LISTOPADOWEGO, POWSTANIA STYCZNIOWEGO, RACIBORSKIEGO, RAKOCZEGO, RONDO im. ANDRZEJA HAKENBERGA, RONDO PANA COGITO, SZCZODRA, WARNEŃSKA,
WIDOK, WILEŃSKA /od nr 37 do nr 63 nieparzyste i od nr 56 do nr 62 parzyste/, WOŁKOWYSKA, WYROBKA , TRZY LIPY, VOLTY, ZABŁOCKIEGO, ZACNA, ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO, ŻYLEWICZA

XVIII BRĘTOWO Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

DOLNE MIGOWO, DOLNE MŁYNY, GIEDROYCIA, GÓRALSKA, GÓRZYSTA, HERLINGA-GRUDZIŃSKIEGO, KARSKIEGO, LEŚNA GÓRA, MATEMBLEWSKA, MAZOWIECKA, NIEDŹWIEDNIK, NOWIEC, OGRODOWA, PODKARPACKA, POTOKOWA, Rondo im. św. JANA DE LA SALLE, SŁOWACKIEGO /od nr 83 do nr 155
nieparzyste i od nr 92 do nr 130 parzyste/, TISCHNERA, WALDORFFA, WICHROWE WZGÓRZE, ZIELONE WZGÓRZE

XIX MATARNIA Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

AGRARNA, ASTRONAUTÓW, AZYMUTALNA, BUDOWLANYCH /od nr 33 do końca
nieparzyste i od nr 44 do końca parzyste/, CYTROWA, DEDALA, ELEWÓW, HARFOWA, IKARA, INTERNETOWA, JESIENNA, KADETÓW, KLUKOWSKA, LIROWA, LUTNIOWA, PODCHORĄŻYCH, RADAROWA, RADIOWA, Rondo im. JACKA KACZMARSKIEGO,
SATELITARNA, SĄSIEDZKA, SŁABEGO, SŁOWACKIEGO /od nr 132 do końca parzyste i od nr 157 do końca nieparzyste/, SPADOCHRONIARZY, SYNÓW PUŁKU, SZYBOWCOWA, ŚMIGŁOWA, TELESKOPOWA, TELEWIZYJNA, WIŁKOMIRSKIEGO, WIOLINOWA, WOJNARSKIEGO, ZENITOWA, ZŁOTA KARCZMA

XX KOKOSZKI Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

AZALIOWA, BANIŃSKA, BARKOCZYŃSKA, BETONIARZY, BĘDOMIŃSKA, BIESZKOWICKA, BIOLOGICZNA, BORÓWKOWA, BORSKA, BOTANICZNA,
BRODNICKA, BUDOWLANYCH /od nr 1 do nr 31 nieparzyste i od nr 2 do nr 42 parzyste /, BYSEWSKA, CEMENTOWA, CHABROWA, CHARZYKOWSKA, CHOCZEWSKA, CZAPLEWSKA, CZEREMCHOWA, CZERWCOWA, DOJAZDOWA, EGIERTOWSKA, FABRYCZNA, FUNDAMENTOWA, GEODETÓW, GOPLAŃSKA, GOSTYŃSKA, GOŁUŃSKA, GRZYBOWA, INSTALATORÓW, INŻYNIERSKA, IRYSOWA, JAŚMINOWY STOK, KALINOWA, KARLIKOWSKA, KARSIŃSKA, KARTUSKA /od nr 411 do nr 565
nieparzyste i od nr 444 do nr 482 parzyste /, KISZEWSKA, KMINKOWA, KOLBUDZKA, KORTOWSKA, KOSMONAUTÓW, KWIETNIOWA, LEŹNIEŃSKA, LIPCOWA, LIPUSKA, LUBCZYKOWA, LUBLEWSKA, ŁAGOWSKA, ŁAPALICKA, ŁAPIŃSKA, MACIEJKOWA, MACIERZANKOWA, MALINOWA, MAMUSZKI, MARCOWA, MASZYNOWA, METALOWCÓW, MEZOWSKA, MIECHUCIŃSKA, MIRACHOWSKA, MONTAŻYSTÓW, NAGIETKOWA, NIEGOCIŃSKA, NOWATORÓW, OKÓLNA, OSIEDLOWA, OTOMIŃSKA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PRZYRODNIKÓW, RAKIETOWA, ROKITNIKOWA, ROZWOJOWA, RUMIANKOWA, RÓŻANY STOK, SIANOWSKA, SIERAKOWICKA, SIERPNIOWA, SMĘGORZYŃSKA, SNYCERZY, SOMIŃSKA, STOKŁOSY, STORCZYKOWA, SUDOMSKA, SULMIŃSKA, SWARZEWSKA, SZAFRANOWA, TRANSPORTOWCÓW, TUCHOMSKA, TYMIANKOWA, WDZYDZKA, WIECKA, WĘSIERSKA, WIDLIŃSKA, WIELEWSKA, WIOSENNA, WRZEŚNIOWA, ZBĄSZYŃSKA, ZBIEŻNA, ŻUKOWSKA, ŚW. BRATA ALBERTA

XXI WRZESZCZ Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ALDONY, ALEJA HALLERA (od nr 10 do nr 140 parzyste i od nr 17 do nr 209 nieparzyste), ALEJA LEGIONÓW, BACZYŃSKIEGO, BIAŁA, BOHOMOLCA, CHROBREGO, DALIOWA, DANUSI, DEOTYMY, DUBOIS, DZIELNA, DŹWIGOWA, FREDRY, GOŁĘBIA, GÓRNICZA, GRAŻYNY, GRUDZIĄDZKA, GRZEGORZA Z SANOKA, KILIŃSKIEGO, KLINICZNA, KLONOWICZA, KOCHANOWSKIEGO, KOKSOWA, KOLONIA URODA, KOLONIA ŻEŃCY, KONRADA WALLENRODA, KONWALII, KOPALNIANA, KOŚCIUSZKI, KRASZEWSKIEGO, KRZEMIENIECKIEJ, KUBACZA, KUNICKIEGO, LECZKOWA, LELEWELA, LENGNICHA, LILII WENEDY, LWOWSKA, MAŁOOGRODOWA, MANIFESTU POŁANIECKIEGO, MICKIEWICZA, MIEROSŁAWSKIEGO, MODRZEWIOWA, MODRZEWSKIEGO, NAD STAWEM, NIEMCEWICZA, OKRZEI, OSTROROGA, PESTALOZZIEGO, PLAC KOMOROWSKIEGO, PLAC O’ROURKE, PLAC WYBICKIEGO, POPRZECZNA, PRÓŻNA, PRUSA, PSTROWSKIEGO, RACŁAWICKA, REJA od nr 9 do nr 22, SAPERÓW, SOCHACZEWSKA, STRAKOWSKIEGO, WAJDELOTY, WARYŃSKIEGO od nr 9 do nr 39, WINOGRONOWA, WRZESZCZAŃSKA, WYSPIAŃSKIEGO, ZAŚCIANEK, ZAWISZY CZARNEGO, ZBYSZKA Z BOGDAŃCA, ZYGMUNTA AUGUSTA, ŻNIWNA, ŻYWIECKA, AKACJOWA, ALEJA GRUNWALDZKA
od nr 1 do nr 201 nieparzyste i od nr 2 do nr 192 parzyste, ALEJA ZWYCIĘSTWA od nr 16/17 do nr 32, ALEJA HALLERA od nr 2 do nr 8 parzyste, ALEJA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, BAROKOWA, BATOREGO, BIAŁOSZEWSKIEGO, BOH. GETTA WARSZAWSKIEGO,

BRACKA, BROŻKA, BRZOZOWA, CEGLANA, CHRZANOWSKIEGO od nr 1 do nr 14, CZARNA, CZARNIECKIEGO, DE GAULLE’A, DEKERTA, DMOWSKIEGO, DO STUDZIENKI, FALISTA, FISZERA, GOMULICKIEGO, GOTYCKA, GRODZIEŃSKA, HEMARA, JAROWA, JAŚKOWA DOLINA bez nr 101, 105 i nr 130, JESIONOWA, KLONOWA, KOLEJARZY, KOŁŁĄTAJA, KONARSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOSSAKA, KRĘTA, LENDZIONA, LEŚNY STOK, ŁUKASIEWICZA, MAKUSZYŃSKIEGO, MAŁACHOWSKIEGO, MATEJKI, MATKI POLKI, MIEDZIANA, MIGOWSKA, MISZEWSKIEGO, NA WZGÓRZU, NARUTOWICZA, NORWIDA, OBYWATELSKA, OLSZEWSKIEGO, OSTROWSKIEJ, PARTYZANTÓW, PAWŁOWSKIEGO, PILECKIEGO, PIRAMOWICZA ,PLAC KOŁODZIEJSKIEGO, PNIEWSKIEGO, PODLEŚNA, POLITECHNICZNA, PUSZKINA, RENESANSOWA, REYMONTA, RODZINNA, ROMAŃSKA, ROMERA, SECESYJNA, SIEDLICKA, SIENKIEWICZA, SKWER IM. ANNY
WALENTYNOWICZ, SŁONIMSKIEGO, SŁOWACKIEGO od nr 1 do nr 81 nieparzyste i od nr 2 do nr 90 parzyste, SOBIESKIEGO, SOBÓTKI, SOSNOWA, SREBRNIKI, STACHURY, STASZICA, SUWALSKA, SYROKOMLI, TOPOLOWA, TRAUGUTTA od nr 16 do nr 102
parzyste i od nr 31 do nr 121 nieparzyste, TRAWKI, UPHAGENA, WARYŃSKIEGO od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca, WASSOWSKIEGO,WILEŃSKA od nr 1 do nr 35 nieparzyste i od nr 2 do nr 42 parzyste, WINCENTEGO POLA, WŁASNA STRZECHA, WRÓBLEWSKIEGO, WSPÓŁCZESNA, ZABYTKOWA, ZATOR PRZYTOCKIEGO, ZUBRZYCKIEGO

XXII ZASPA MŁYNIEC Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ALEJA RZECZYPOSPOLITEJ /część niezamieszkała strona zachodnia/, BAJANA, BRACI LEWONIEWSKICH, DYWIZJONU 303, HYNKA, JANA PAWŁA II /od nr 2 do nr 6 parzyste/, NAGÓRSKIEGO, PILOTÓW, SKARŻYŃSKIEGO, STARTOWA

XXIII ZASPA ROZSTAJE Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ALEJA JANA PAWŁA II /od nr 3 do nr 29 nieparzyste i od nr 20 do nr 50 parzyste/, ALEJA RZECZYPOSPOLITEJ /część niezamieszkała strona wschodnia/, BUDZISZÓW, BURZYŃSKIEGO, CIOŁKOWSKIEGO, CZARNY DWÓR /część niezamieszkała/, DRZEWIECKIEGO, DYGASIŃSKIEGO, JEŻEWSKIEGO, KOMBATANTÓW, KORCZAKA, LESZCZYŃSKICH, MAJEWSKICH, MEISSNERA, NECLA, PLAC TRZECIEGO TYSIĄCLECIA, POLONII GDAŃSKIEJ, POWSTANCÓW WIELKOPOLSKICH, WIECZORKIEWICZA, ŻWIRKI I WIGURY

XXIV PRZYMORZE MAŁE Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ALEJA RZECZYPOSPOLITEJ /część niezamieszkała/, ARKOŃSKA, BENIOWSKIEGO, BORA- KOMOROWSKIEGO, BYDGOSKA, BZOWA, CHŁOPSKA od nr 1 do nr 53 nieparzyste, CHOCISZEWSKIEGO, CZERWONY DWÓR, DARŁOWSKA, DROSZYŃSKIEGO,
FROMBORSKA, KĘTRZYŃSKIEGO, KOŁOBRZESKA od nr 1 do nr 43 nieparzyste i od nr 2 do nr 40 parzyste, KRYNICKA, KRZYWOUSTEGO, KUPAŁY, LESZKA BIAŁEGO, LĘBORSKA, MAJDERA, MALBORSKA, MORAWSKA, MŚCIWOJA II, OBOTRYCKA, PIASTOWSKA /od
nr 19 do nr 107 nieparzyste i od nr 20 do nr 88 parzyste/, PLAC NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, POZNAŃSKA, PUCKA, RZEPICHY, SAMBORA, SŁOWIAŃSKA, SŁUPSKA,
SOLIKOWSKIEGO, SUBISŁAWA /od nr 1 do nr 18 numeracja ciągła/, SZCZECIŃSK, ŚLĄSKA, ŚWIĘTOPEŁKA, TOLKMICKA, WŁADYSŁAWOWSKA, ZGODY I, ZGODY II, ZIEMOWITA

XXV PRZYMORZE WIELKIE Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ALEJA RZECZYPOSPOLITEJ /od nr 1 do nr 13/, CHŁOPSKA /od nr 2 do nr 46 parzyste/, CZARNY DWÓR, DĄBROWSZCZAKÓW, JAGIELLOŃSKA, JANTAROWA /część
niezamieszkała/, JELITKOWSKI DWÓR, KOŁOBRZESKA /od nr 42 do końca parzyste i od nr

45 do końca nieparzyste/, OBROŃCÓW WYBRZEŻA, OLSZTYŃSKA, OPOLSKA, PARK PREZYDENTA RONALDA REAGANA, PIASTOWSKA /od nr 90 do nr 108 parzyste/, WIKA- CZARNOWSKIEGO

XXVI ŻABIANKA – WEJHERA – JELITKOWO – TYSIĄCLECIA
Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

BAŁTYCKA, BŁĘKITNA, BURSZTYNOWA, CHŁOPSKA od nr 48 do nr 72 parzyste oraz nr 65, GDYŃSKA, GOSPODY, HELSKA, HUSYTÓW, JANTAROWA od nr 1 do nr 15 numeracja ciągła, JELITKOWSKA, KAPLICZNA, LECHA, MIESZKA I, MORSKA, NADMORSKA, ORŁOWSKA, PELPLIŃSKA, PIASTOWSKA od nr 109 do końca, PLAC DWÓCH MIAST , PLAC WYSZYŃSKIEGO, POMORSKA od nr 8 do końca, RYBACKA, SUBISŁAWA od nr 19 do końca, SZTORMOWA, SZYPRÓW, TYSIĄCLECIA, WEJHERA, WYPOCZYNKOWA

XXVII OLIWA Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ABRAHAMA od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, ALEJA GRUNWALDZKA od nr 295 do nr 615 nieparzyste i od nr 250 do nr 612 parzyste, ASNYKA, BAŻYŃSKIEGO, BITWY OLIWSKIEJ, BOBROWA, BYTOWSKA, CEYNOWY, CYSTERSÓW, CZYŻEWSKIEGO, DERDOWSKIEGO, DICKMANA, DRZYMAŁY, FLISACKA, GDAŃCA, GÓRSKIEGO, GROTTGERA, HOŁDU PRUSKIEGO, HUSA, JASIA I MAŁGOSI, JELENIA, KANAPARIUSZA, KAPRÓW, KARPACKA, KARWIEŃSKA, KASPROWICZA, KASZUBSKA, KOŚCIERSKA, KRĘCKIEGO, KUBUSIA PUCHATKA, KWIETNA, LEŚNA, LICZMAŃSKIEGO, MAJKOWSKIEGO, MILEWSKIEGO, MIRAUA, NADWODNA, NOAKOWSKIEGO, NOWICKIEGO, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, OPACKA, OPATA
RYBIŃSKIEGO, ORKANA, PIASTOWSKA od nr 1 do nr 18 numeracja ciągła, PLAC DWORCOWY, PLAC INWALIDÓW WOJENNYCH, POCZTY GDAŃSKIEJ,
PODHALAŃSKA, POLANKI od nr 1 do nr 58 i od nr 119 do nr 136, POMORSKA od nr 1 do nr 7 numeracja ciągła, SARNIA, SCHOPENHAUERA, SŁONECZNA, SOBOLOWA, SPACEROWA od nr 1 do nr 18, STARY RYNEK OLIWSKI, ŚWIERKOWA, TATRZAŃSKA, TETMAJERA, WĄSOWICZA, WITA STWOSZA od nr 1 do nr 62 A, WITKIEWICZA, ZACISZE, ZAJĘCZA, ŻEROMSKIEGO, ŻUBROWA

XXVIII VII DWÓR Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ABRAHAMA od nr 11 do nr 55 numeracja ciągła, BELLINGA, BUKOWSKIEGO, CHEŁMOŃSKIEGO, CZARNOWSKIEGO, DOROSZEWSKIEGO, DROŻYNY, GŁOGOWSKA, GRYGLEWSKIEGO, KRASNOLUDKÓW, KURZYŃSKIEGO, MACIERZY SZKOLNEJ, MEHOFFERA, MICHAŁOWSKIEGO, NORBLINA, OGRYCZAKÓW, ORŁOWSKIEGO, PANECKIEGO, POLANKI od nr 59 do nr 118, POTYRAŁY, RODAKOWSKIEGO, RYLKEGO ,SIEMIRADZKIEGO, SOŚNICKIEGO ,VII DWÓR, WITA STWOSZA od nr 96 do
nr 104 parzyste

XXIX STRZYŻA Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ALEJA GRUNWALDZKA od nr 203 do nr 244, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ARCISZEWSKIEGO, CHOPINA, CHRZANOWSKIEGO od nr 15 do końca, FITELBERGA, GLINKI, GOMÓŁKI, HUBALA, KARŁOWICZA, KIEPURY, KISIELEWSKIEGO, KMIECA, KOLBERGA, LINDEGO, LIPIŃSKIEGO, LUDOWA, MONIUSZKI, NOWOWIEJSKIEGO, PLAC MACZKA, PLAC PIŁSUDSKIEGO, ROLNA, RÓŻYCKIEGO, skwer GAŁUSZKI, skwer KOLBERGERA, SYCHTY, SYGIETYŃSKIEGO, SZYMANOWSKIEGO, WILKA-
KRZYŻANOWSKIEGO, WITA STWOSZA nr 75,77, 81 i od nr 108 do nr 112 parzyste, ZAMENHOFA, ŻEGLARSKA, ŻELEŃSKIEGO

XXX OSOWA Gdańsk – Północ /Piekarnicza/

ACHILLESA, AFRODYTY, AKTEONA, ANDROMEDY, ANTYGONY, ARIADNY, ARTEMIDY, ASTRONOMÓW, ATENY, BALCERSKIEGO, BARNIEWICKA, BERENIKI, BIWAKOWA, BLIŹNIĄT, BORCHARDTA, BUKOWA, CEFEUSZA, CENTAURA, CERERY, CHEŁMIŃSKA, CHIRONA, CHOJNICKA, CUMOWNIKÓW, DARU POMORZA, DELFINA, DIANY, DIONIZOSA, DRAWSKA, EURYDYKI, FENIKSA, FLORY, GAJOWA, GALAKTYCZNA, GALILEUSZA, GNIEŹNIEŃSKA, GOWIDLIŃSKA, GRYFA POMORSKIEGO, HELENY, HERKULESA, HERMESA, HELIOSA, HEROSA, HERY, HESTII, HOMERA, HORACEGO, IŁAWSKA, IZYDY, JEDNOROŻCA, JOWISZA, JUNONY, JURATY, JUTRZENKI, KASJOPEI, KEPLERA, KIELNIEŃSKA, KOMANDORSKA, KOMETY, KONKORDII, KONSTELACJI, KORSARZY, KOZIOROŻCA, KRAJEŃSKA, KRUSZWICKA, KWIATKOWSKIEGO, KWIDZYŃSKA, LEDY, LETNISKOWA, MACIEJEWICZA, MARSA, MERKUREGO, METEORYTOWA, MIĘDZYGWIEZDNA, MINERWY, MIRANDY, MYŚLIBORSKA, NAWIGATORÓW, NEPTUNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, NIKE, NOWA, NOWY ŚWIAT, ODYSEUSZA, OKRĘTOWA, ORFEUSZA, ORIONA, OSOWSKI ZAKĄTEK, OTAGO, OWCZARNIA, OZYRYSA, PARKINGOWA, PARKOWA, PARTEROWA, PARYSA, PEGAZA, PENELOPY, PERSEUSZA, PLAC ŚW. JANA APOSTOŁA, PLANETARNA, PLEJADY, PLUTONA, POSEJDONA, PROMETEUSZA, RABATKI, REGATOWA, RELAKSOWA, SATURNA, SELENY, SIEDLECKIEGO, SMUGOWA, SOŁDKA, SOPOCKA, SPACEROWA od nr 46 do końca, SPORTOWA, STRZELCA, SYRIUSZA, SZAFERA, SZALUPOWA, TELIGI, TEMIDY, TEZEUSZA, TRAPOWA, URANA, VICTORII, WEGI, WENDY, WENUS, WESTY, WILLOWA, WODNIKA, WOLARZA, WOŹNICY, ZARUSKIEGO, ZATOKOWA, ZEUSA, ZIELONY ZAKĄTEK, ZŁOTOWSKA