Skip to content

O kancelarii

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie internetowej Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku, która ułatwi Państwu kontakt z jego Kancelarią komorniczą oraz dostarczy informacji niezbędnych do zainicjowania i popierania postępowania egzekucyjnego.

Do czynności , które wykonuje kancelaria komornicza , należy prowadzenie spraw egzekucyjnych na terenie Gdańska oraz Apelacji Gdańskiej ( obszary właściwości miejscowej Sądu Okręgowego w Gdańsku, Sądu Okręgowego w Słupsku, Sądu Okręgowego w Elblągu , Sądu Okręgowego w Toruniu , Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, Sądu Okręgowego we Włocławku).

Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie i terminowo. Doświadczenie i stałe poszerzanie wiedzy z zakresu prawa, pozwala nam na każdą sprawę spojrzeć indywidualnie. Jesteśmy specjalistami, którzy starannie i szybko podejmują określone czynności w celu przeprowadzenia egzekucji. Komornik sądowy – Gdańsk zapewnia sprawne ustalenie majątku dłużnika i rozwiązanie sprawy.

Kancelaria mieści się w Gdańsku Oliwie. Po rozpoczęciu współpracy, na wniosek wierzyciela, wszelkich czynności dopełni komornik.

Zapraszam do szybkiego Kontaktu

Skontaktuj się w celu skorzystania z usług Komornika.